Kurumsal

Şirket Yönetimi

AHMET YALÇIN

Yönetim Kurulu BAŞKANI

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı( SPK Lisans No:400867)

Ekonomist

03.04.1977 tarihinde Ankara’da doğan Ahmet YALÇIN; 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat bölümünden mezun olmuştur. 1998–2001 yılları arasında AYKAÇ A.Ş. bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak gayrimenkul danışmanlığı ve değerlemesi başta olmak üzere ortaklık ve mesleki / ticari faaliyetlerinde bulunan YALÇIN; 2005 yılında gerekli ve yeterli mesleki bilgi ve tecrübe birikiminin ışığı altında MAY GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş’ de kurucu ortak olmuştur. Halen anılan şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere ait tarla, arsa, mesken, işyeri,  fabrika, iş merkezi, benzinlik,  tatil köyü, beton santrali ve otel vasıflı taşınmazlar olmak üzere çok sayıda rapora imza atmıştır. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip olan YALÇIN; evli ve 2 çocuk babası olup, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

MEHMET YALÇIN

Yönetim Kurulu Üyesi

Genel Müdür

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı( SPK Lisans No:400876)

02.01.1978 tarihinde Ankara’da doğan Mehmet YALÇIN; 2002 yılında Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 1998–2001 yılları arasında AYKAÇ A.Ş. bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak gayrimenkul danışmanlığı ve değerlemesi başta olmak üzere ortaklık ve mesleki / ticari faaliyetlerinde bulunan YALÇIN;  Gerekli ve yeterli mesleki bilgi ve tecrübe birikiminin ışığı altında MAY GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş de kurucu ortak olarak yer almıştır. Bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere ait tarla, arsa, mesken, işyeri,  fabrika, iş merkezi, benzinlik,  tatil köyü, beton santrali ve otel vasıflı taşınmazlar olmak üzere çok sayıda rapora imza atmıştır. Halen anılan şirkette Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. YALÇIN; SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip olan Mehmet Yalçın evli ve 2 çocuk babası olup , çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 BETÜL YALÇIN

 Yönetim Kurulu Üyesi

            31.07.1982 yılında Ankara’da doğan Betül YALÇIN; Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. MAY Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Kurucu Ortağı olan YALÇIN; halen anılan şirkette Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. Bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere çok sayıda rapor düzenlemiştir. En büyük ideali mesleki eğitiminden elde edeceği bilgi ve birikimini değerleme sektörüne aktarmaktır. Yalçın; çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.